Pip Studio Lily & Lotus - vrč, Off White (250 ml)

Očarljiv detajl za vašo mizo

€ 9,89 € 13,19 -25%

(€ 39,56 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Off White

Na zalogi so samo še 3 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • za vsako priložnost
  • z elegantnimi cvetovi
  • prostornina: 250 ml

Iščete primerne artikle za ta izdelek?

Pogosto naročeno skupaj z Pip Studio Love Birds - sladkornica, Rdeča/roza (300 ml)

Pip Studio Lily & Lotus - vrč, Off White (250 ml) € 9,89 (€ 39,56 / l)
Pip Studio Love Birds - sladkornica, Rdeča/roza (300 ml) € 32,39 (€ 107,97 / l)
Skupna cena: € 42,28
Opis

Dodajte kanček elegance svoji kavi ali čaju s tem čudovitim čajnikom iz kolekcije Lily & Lotus podjetja Pip Studio! Okrašen je s čudovitimi lotosovimi listi in drugimi cvetličnimi elementi v nežnih pastelnih odtenkih. Graciozni cvetovi so simetrično razporejeni, kar čajniku daje sodoben, a hkrati brezčasen pridih.

S prostornino 250 ml je ta majhen vrč izjemno praktičen za vsakodnevno uporabo ali posebne priložnosti. Ročaj, ki ga je enostavno prijeti, in elegantno oblikovan izliv omogočata natančno serviranje.

Št. izd.: NEH-51.007.055
Vsebina: 250 ml
EAN: 8720874271666
Št.-Proizvajalca: 51.007.055
Blagovne znamke: Pip Studio
Vrsta izdelka (meta-info): Izdelki za serviranje
Material: Porcelan
Značilnosti: Primerno za pomivalni stroj, Primerno za mikrovalovno pečico, Primerno za uporabo v pečici
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pip Studio Lily & Lotus - vrč