Pip Studio Lily & Lotus - XL skodelica - komplet 2 kosov, Vijolična (450 ml)

Odličen užitek v dvojnem pakiranju

€ 21,36 € 28,49 -25%

(€ 47,47 / l, vklj. 22% DDV - izklj. stroški dostave )

Barva: Vijolična

Na zalogi so samo še 4 kosi

Dostava do torek, 6. oktober, v kolikor naročite do dne nedelja do 23:59 ure .

Slovenija: standardna dostava brezplačna za pošiljke nad € 52,90
Več informacij o odpremi in dostavi

Lastnosti in prednosti

  • enostavno vzdrževanje
  • čudoviti cvetlični vzorci
  • prostornina: 450 ml

Iščete primerne artikle za ta izdelek?

Pogosto naročeno skupaj z Pip Studio Love Birds - sladkornica, Rdeča/roza (300 ml)

Pip Studio Lily & Lotus - XL skodelica - komplet 2 kosov, Vijolična (450 ml) € 21,36 (€ 47,47 / l)
Pip Studio Love Birds - sladkornica, Rdeča/roza (300 ml) € 32,39 (€ 107,97 / l)
Skupna cena: € 53,75
Opis

Uživajte v svojih najljubših pijačah v stilu s tem čudovitim kompletom dveh ekstra velikih skodelic iz kolekcije Lily & Lotus znamke Pip Studio! Skodelice so okrašene z domiselnimi lilijami, lotosovimi listi in regratom v nežnih pastelnih odtenkih, kar ustvarja sodoben in eleganten dizajn. Vsaka skodelica ima prostornino 450 ml, kar je idealno za kavo ali čaj!

Skodelice, izdelane iz 100 % porcelana, niso le lepe, ampak tudi izjemno praktične: primerne so za pomivanje v pomivalnem stroju, mikrovalovno pečico in pečico!

Št. izd.: NEH-51.002.483
Vsebina: 450 ml
EAN: 8720874271451
Št.-Proizvajalca: 51.002.483
Blagovne znamke: Pip Studio
Vrsta izdelka (meta-info): Servis in skodelice za kavo
Material: Porcelan
Značilnosti: Primerno za pomivalni stroj, Primerno za mikrovalovno pečico, Primerno za uporabo v pečici
Zakonsko jamstvo & podatki o proizvajalcu

Ustrezni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobni izdelki

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Mnenje naših strank

Izkušnenj v jeziku slovenščina za izdelek Pip Studio Lily & Lotus - XL skodelica - komplet 2 kosov